O Firmie

MZBK Sp. z o.o. to specjalizująca się w administrowaniu i zarządzaniu nieruchomościami Wspólnot Mieszkaniowych i prywatnych Właścicieli. Zajmujemy się również obsługą i zarządzaniem zasobami gminnymi.

Naszym fundamentem jest odpowiednio przygotowany zespół, składający się tak z doświadczonych administratorów, licencjonowanych zarządców nieruchomości jak i młodej wykształconej kadry. Jego zadaniem jest realizacja potrzeb Właścicieli nieruchomości, przede wszystkim zapewnienie im poczucia bezpieczeństwa oraz osiągnięcie satysfakcjonującego poziomu kosztów utrzymania nieruchomości.

Wykorzystujemy nowoczesne i niezawodne metody usprawniające obsługę nieruchomości profesjonalne oprogramowanie, archiwizację danych, komunikację również za pomocą poczty elektronicznej - sprawiające, że współpraca z nami jest po prostu wygodna i bezpieczna. Nasz klient otrzymuje do ręki już wypełnione książeczki. Naszymi partnerami są wyłącznie wyselekcjonowane i sprawdzone podmioty rynku nieruchomości (firmy budowlane, instalatorstwa elektrycznego, wód. - kań., co i gaz. i inni specjaliści), gwarantujące wysoki poziom usług.

Wartości, którymi się kierujemy ... czyli co jest dla nas naprawdę istotne:

- Zadowolenie klientów
- Ponoszenie odpowiedzialności za wykonywaną pracę
- Wywiązywanie się z zobowiązań zgodnie z prawem
- Integracja i współpraca ze wszystkimi uczestnikami rynku
- Szacunek dla klientów, współpracowników oraz konkurentów
- Przestrzeganie kodeksu etyki zawodowej zarządcy nieruchomości